Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w Kłoczewie Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w Kłoczewie

2017

Czcionka:

 Powiatowy  Turniej  w  mini - piłce  ręcznej  dziewcząt i chłopców.

Dn.22.03.17r. -  hala sportowa  ZS w Kłoczewie

Wyniki  dziewcząt:

SP Kłoczew -SP Białki 3:4SP Kłoczew - SP Ryki Nr2  8:6

2 miejsce - Kłoczew - 2 pkt. bramki 11-10

            

Drużyna dziewcząt SP Kłoczew.

Stoją od lewej z tyłu: Jędrych Katarzyna, Julia Mąkowska.

Środkowy rząd od lewej: Wiktoria Zalech, Alicja Celej, Jendrych Weronika, Amelia Jaszczuk, Grzegorz Zalech (opiekun).

Klęczy bramkarka: Julia Piecek.

Wyniki  chłopców:

SP Kłoczew - SP Nr2 Ryki 7:9, SP Kłoczew-SP Białki 14:1,

2 miejsce  SP Kłoczew - 2 pkt. bramki:21-10  

Skład  chł. z Kłoczewa:

Beczek  Szymon, Kiliszek  Paweł,  Zawadzki  Michał,  Łukasiak  Kamil, Pieńkosz  Krzysztof, Szpadzik  Tymoteusz, Walasek  Mikołaj,  Oleksiuk  Kacper, Warowny  Kacper, Żmuda  Kacper.                                                                                                                                                                                   

    Zalech  Grzegorz                                                                                                                                  

Halowa piłka nożna - półfinał Mistrzostw Województwa LZS

Dnia 09.03.2017r. w Zespole Szkół w Wojciechowie rozegrano półfinał Mistrzostw Województwa LZS w halowej piłce nożnej chłopców gimnazjum. Drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce na 8 drużyn startujących. 

Uzyskaliśmy następujące wyniki:    

Kłoczew – Annopol        - 2:0     

Kłoczew – Nałęczów      - 2:1

Finał:    Wojciechów – Kłoczew         - 0:0

Gorszym bilansem – o 1 gola – nie zdobyliśmy pierwszego miejsca  w całym turnieju.


Piłka ręczna - powiatowe zawody.

Kłoczew 24.02.2017
Chłopcy -  1 miejsce
Kłoczew 7:1 Grabów Szlachecki
Ryki 9:4 Grabów Szlachecki
Kłoczew 9:9 Ryki
Po dogrywce Kłoczew 16:10 Ryki
 
     Drużyna uczestniczyła w składzie: Krystian Pawlak, Hubert Majek, Adam Żaczek, Krzysztof Zawadzki, Mateusz Cegiełka, Mateusz Celej, Jakub Żmuda, Marcin Łukasiak, Norbert Łukasiak, Seweryn Zalech
 
Kłoczew 23.02.2017
Dziewczęta - 1 miejsce
Kłoczew 9:2 Grabów Szlachecki
Kłoczew 11:3 Ryki
 
     Drużyna uczestniczyła w turnieju w składzie: Aleksandra Walasek, Marta Woźniak, Marlena Celej, Rozalia Jaszczuk, Wiktoria Kiliszek, Luiza Rodak, Emilia Mućka, Weronika Mróz, Wiktoria Kornas, Zofia Kania

Piłka ręczna - gminne zawody

Wyniki meczów
Dziewczyny:
Kłoczew 14:1 Czernic
 
Chłopcy:
Czernic 2:29 Kłoczew
Gózd 11:12 Kłoczew

Emilia Mućka i Dominika Popiołek - klasa I a

Imieniny

Zegar

Kalendarium

Czerwiec 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1