Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w Kłoczewie Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w Kłoczewie

Kadra

Czcionka:

 

     LISTA  NAUCZYCIELI

    Szkoły Podstawowej w Kłoczewie

w  roku szkolnym 2019/2020

 

  1. Całka Antoni
  2. Cąkała Marek
  3. Dawidek Wioletta
  4. Dębek Anna
  5. Duczek Wioletta
  6. Fałdyga Elżbieta
  7. Gugała Karolina
  8. Jasik Małgorzata
  9. Jeżewska Mariola
  10. Kapusta Milena
  11. Kiliszek Zalewska Katarzyna
  12. Koszara Agnieszka
  13. Koźlak Genowefa
  14. Kwas Joanna
  15. Łubianka Zofia
  16. Łubianka Urszula
  17. Łukasiak Barbara
  18. Łukasiak Tomasz
  19. Maraszek Małgorzata
  20. Marciszka Katarzyna
  21. Maszkiewicz Beata
  22. Miłosz Renata
  23. Mróz Joanna
  24. Mróz Jolanta
  25. Mróz Mariola
  26. Ośko Joanna
  27. Pawlak Agnieszka
  28. Piątek Katarzyna
  29. Pleskot Edyta
  30. Płachciak Paulina
  31. Polak Teresa
  32. Ks. Przezdziak Rafał
  33. Pułtorak Agnieszka
  34. Seroczyńska Beata
  35. Szymański Leszek
  36. Szyszko Małgorzata
  37. Warowna Elżbieta
  38. Zalech Grzegorz

LISTA  OBSŁUGI

SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KŁOCZEWIE

w  roku szkolnym 2019/20

 

  1. Dziubak Ewa
  2. Filipek Danuta   
  3. Kardas Marzena
  4. Komorek Teresa
  5. Kryczka Halina
  6. Lipiec Jan
  7. Majek Bożena
  8. Majek Bożenna
  9. Zając Agnieszka
  10. Zając Jarosław
  11. Żmuda Bożena
  12. Niezgoda Teresa

 

 

 

 

Gimnazjum

Kadra według nauczanych przedmiotów - rok szkolny 2017/18

  nauczyciel

nauczany przedmiot

  Całka Antoni

  dyrektor

  Cąkała Hanna

  biologia

  Cąkała Marek

  informatyka, zajęcia techniczne

  Dębek Anna

  język angielski

  Ośko Joanna

  język angielski

  Duczek Wioletta

  muzyka, rytmika, zajęcia artystyczne

  Jeżewska Mariola

  chemia, fizyka

  Smagłowska Katarzyna

  biologia

  ks. Paweł Smarz

  religia

  Koszara Agnieszka

  matematyka

  Łukasiak Tomasz

  wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

  Marciszka Katarzyna

  język polski

  Miłosz Renata

  geografia, muzyka

  Mróz Joanna

  język rosyjski

  Mróz Jolanta

  matematyka

  Mróz Mariola

  język polski

  Polak Teresa

  historia, wos

  Seroczyńska Beata

  biblioteka

  Walasek Małgorzata

  pedagog szkolny

  Zalech Grzegorz

  wychowanie fizyczne

 

Szkoła Podstawowa

Kadra według nauczanych przedmiotów
rok szkolny 2017/18

nauczyciel

nauczany przedmiot

  Całka Antoni

  dyrektor
  plastyka

  Łubianka Zofia

  w-ce dyrektor
  matematyka

  Cąkała Hanna

  przyroda, biologia

  Cąkała Marek

  zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe, technika, informatyka

  Fałdyga Elżbieta

  edukacja wczesnoszkolna

  Mróz Mariola

  język polski

  Kieliszek Marzena

  wychowanie przedszkolne

  Koźlak Genowefa

  edukacja wczesnoszkolna

  Kurek Agata

  wychowanie przedszkolne

  Łukasiak Barbara

  religia

  Maszkiewicz Beata

  edukacja wczesnoszkolna

  Pawlak Agnieszka

  oddział przedszkolny

  Piecek Marta

  język polski, logopeda

  Kula Katarzyna

  wychowanie przedszkolne

  Pleskot Edyta

 edukacja wczesnoszkolna

  Pułtorak Agnieszka

  historia, wos

  Seroczyńska Beata

  biblioteka,

  Szymański Leszek

  wychowanie fizyczne

  Szyszko Małgorzata

  edukacja wczesnoszkolna

  Koszara Agnieszka

  matematyka, zajęcia komputerowe

  Warowna Elżbieta

  edukacja wczesnoszkolna

  Ośko Joanna   język angielski
 

 

Imieniny

Zegar

Kalendarium

Listopad 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1