Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w Kłoczewie Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w Kłoczewie

Gimnzajum

Czcionka:


KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

imię i nazwisko ucznia

miejsce

nazwa olimpiady lub konkursu

nauczyciel

Piotr Gruza

finalista

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Fraszka"
maj 2013

Mariola Mróz

Monika Chruślińska

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Fraszka"
maj 2013

Mariola Mróz

Jolanta Polak

III

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Nie taki wąż straszny ..."- prace płaskie
Kraków - maj 2007

Kazimiera Kania

Magdalena Beczek,
Joanna Cąkała,
Aneta Rudnik,
Krystian Szafrański,
Karolina Opalińska,
Ewelina Kowalczyk,
Anna Wnuk,
Karol Żmuda,
Tomasz Kieliszek,
Damian Kwas

finaliści

Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej
"W Polsce bije serce świata -
a czy Twoje serce bije dla Polski?"

Lublin - 2006/2007

Teresa Polak

Monika Konopka

Adrianna Majek

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs
Przewodnik dla szkolnej wycieczki
organizator
Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole i Wydawnictwo Pascal
Warszawa 2006

Renata Miłosz

Jolanta Polak

laureat

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Drogi do Wolności
2005

Teresa Polak

Dominika Woźniak

I

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Drogi do Wolności
2004

Teresa Polak

 

 

SZCZEBEL OKRĘGOWY

imię i nazwisko ucznia

miejsce

nazwa olimpiady lub konkursu

nauczyciel

Olga Jędrych
Klaudia Kardas

udział

Konkurs Krasomówczy
Lublin - grudzień 2013

Mariola Mróz

Olga Jędrych
Klaudia Kardas

udział

Konkurs Polonistyczny
Puławy - grudzień 2013

Mariola Mróz

Tomasz Trębiński,
Mateusz Wesołowski,
Katarzyna Gruza,
Jakub Kosiński

udział

II etap okręgowy - finał
międzywojewódzki
(lubelskie, świętokrzyskie)
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie
DialNet Masters
marzec 2007

Marek Cąkała

Tomasz Trębiński,
Mateusz Wesołowski,
Katarzyna Gruza,
Jakub Kosiński

laureat

I etap okręgowy
międzywojewódzki
(lubelskie, świętokrzyskie)
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie
DialNet Masters
marzec 2007

Marek Cąkała

 

 

SZCZEBEL WOJEWÓDZKI

imię i nazwisko ucznia

miejsce

nazwa olimpiady lub konkursu

nauczyciel

Piotr Filipek, Przemysław Ochnio, Michał Filipek, Patryk Kwas, Mateusz Filipek, Dominik Wyziński, Damian Głodek, Bartosz Głodek, Mateusz Kwas, Przemysław Głodek, Karol Cegiełka, Hubert Żmuda

III

Halowa piłka nożna - Piłkarska Kadra Czeka.
Tomaszów Lubelski - marzec 2015

Grzegorz Zalech

Drużyna dziewcząt

IV

Halowa piłka nożna - Piłkarska Kadra Czeka.
Piaski - marzec 2015

Grzegorz Zalech

Piotr Gruza

udział

Konkurs z biologii
Lublin - marzec 2013

Kazimiera Kania

Przemysław Gnyszka
Marcin Komorek

udział

II Wojewódzki Konkurs wiedzy o Polskim Ruchu Ludowym
Radzyń Podlaski - czerwiec 2011

Teresa Polak

Przemysław Gnyszka

udział

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia

Lublin - maj 2011

Teresa Polak

Marcin Komorek

laureat

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
w latach 972-1514 od Cedyni do Orszy

Lublin - marzec 2010

Teresa Polak

Przemysław Gnyszka

finalista

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
w latach 972-1514 od Cedyni do Orszy

Lublin - marzec 2010

Teresa Polak

Krystian Dziubak

VI

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
"Młodzież zapobiega pożarom"
Lublin - kwiecień 2009

Marek Cąkała

Łukasz Kania

 III

IV Ogólnopolski Konkurs Historyczny
"Na drodze ku wolności - społeczeństwo polskie w latach 80. XX w. Doświadczenia świadków historii"
Lublin - marzec 2009

Teresa Polak

Michał Komorek

laureat

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego
Lublin - kwiecień 2008

Teresa Polak

Łukasz Beczek

laureat

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego
Lublin - kwiecień 2008

Teresa Polak

Magdalena Beczek

laureat

Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej
"W Polsce bije serce świata - a czy Twoje serce bije dla Polski?"
Lublin - marzec 2007

Agnieszka Nowaczyk

Zespół 1

udział

Moja Mała Ojczyzna
Lublin - 2006/2007

Teresa Polak

Zespół 2

udział

Moja Mała Ojczyzna
Lublin - 2006/2007

Teresa Polak

Zespół 3

udział

Moja Mała Ojczyzna
Lublin - 2006/2007

Teresa Polak

Magdalena Beczek,
Joanna Cąkała,
Aneta Rudnik,
Krystian Szafrański,
Karolina Opalińska,
Ewelina Kowalczyk,
Anna Wnuk,
Karol Żmuda,
Tomasz Kieliszek,
Damian Kwas

laureaci

Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej
"W Polsce bije serce świata - a czy Twoje serce bije dla Polski?"
Lublin - 2006/2007

Teresa Polak

Magdalena Beczek

V

Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej
Nadzieja i rozczarowanie
Społeczeństwo polskie
w czasach Gomułki i Gierka
Lublin - 2006/2007

Teresa Polak

Magdalena Beczek

udział

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach
1768-1864

2006/2007

Teresa Polak

Mateusz Kania

udział

II Wojewódzki Konkurs na Prezentację Multimedialną
o Stanisławie Staszicu

2006/2007

Teresa Polak

Sławomir Gnyszka

finalista

Olimpiada z historii
2001/02

Teresa Polak

Mariusz Kania

finalista

Olimpiada z informatyki
2001/02

Marek Cąkała

Magdalena Majek

I

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
KRĄG
2004

Teresa Polak

Albert Michałek

udział

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach
1921-1945
2003/2004

Teresa Polak

Marcin Kostyra

udział

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach
1921-1945
2003/2004

Teresa Polak

Sylwester Cmiel

udział

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach
1921-1945
2003/2004

Teresa Polak

Drużyna

udział

Konkurs
Wiedzy o Parlamencie
2004/2005

Teresa Polak

Ewelna Stachurska
Paweł Gruza
Daniel Druzd

II

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Od Jałty do Gdańska
2004/2005

Teresa Polak

Paweł Gruza

udział

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach
1921-1945
2004/2005

Teresa Polak

Marcin Kostyra

udział

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach
1921-1945
2004/2005

Teresa Polak

Olga Rodak

laureat

Konkurs
Krasomówczy
Lublin - 2005

Mariola Mróz

Olga Rodak

laureat

Konkurs Literacko-Czytelniczy
Radość Czytania
Lublin - 2005

Mariola Mróz

Paweł Gruza

finalista

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
Lublin - 2005

Marek Cąkała

Daniel Druzd

finalista

Konkurs
Biologiczny
Lublin - 2005

Kazimiera Kania

Damian Grudniak

II

Turniej Wojewódzki
9 Jesiennego Konkursu Recytatorskiego
"OD REJA - PO CZASY WSPÓŁCZESNE"
Lublin - 2005

Mariola Mróz

Joanna Cąkała
Kinga Dziubak

laureaci

V edycja Konkursu Wiedzy
o Regionie Lubelskim
pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty
Lublin - 2005

Teresa Polak

Marta Chruślińska
Sylwia Majek

laureaci

V edycja Konkursu Wiedzy
o Regionie Lubelskim
pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty
Lublin - 2005

Teresa Polak

Magdalena Beczek

udział

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach
1531-1683
2005/2006

Teresa Polak

Michał
Osial

II

I Parafiada Diecezjalna
w Rykach
-pchnięcie kulą
Ryki - 2006

Tomasz Łukasiak
Grzegorz Zalech

Monika Łukasiak

laureat

Zostań Posłem
XI Kadencji
Sejmu
Dzieci i Młodzieży
2005

Teresa Polak

 

 

SZCZEBEL REJONOWY I POWIATOWY

mię i nazwisko ucznia - drużyna

miejsce

zawody - dyscyplina -  miejscowość

nauczyciel

Piotr Filipek, Marlena Celej, Dariusz Jaszczyk

II

Turniej BRD
Stężyca - maj 2015

Marek Cąkała

Piotr Koryś

udział

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"
Ryki - marzec 2013

Marek Cąkała

Piotr Filipek, Mateusz Filipek, Mikołaj Dziubak

IV

Turniej BRD
Dęblin - kwiecień 2014

Marek Cąkała

Piotr Gruza

laureat

Konkurs z biologii
Lublin - luty 2013

Kazimiera Kania

Przemysław Łukasiak

laureat

Konkurs
W KLALEJDOSKOPIE PAMIĘCI - POLSKA I POLACY W LATACH 1939-1989.
W KRAJU CZY POZA KRAJEM

I P N

Teresa Polak

Przemysław Gnyszka
Michał Komorek

udział

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia

Lublin - styczeń 2011

Teresa Polak

Michał Dziubak

I

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
"Młodzież zapobiega pożarom"
Ryki - marzec 2010

Marek Cąkała

Krystian Dziubak

I

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
"Młodzież zapobiega pożarom"
Ryki - marzec 2009

Marek Cąkała

Paweł Beczek

laureat

XIV Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach
1921-1945. Od Traktatu Ryskiego do Konferencji Poczdamskiej

Lublin - marzec 2009

Agnieszka Nowaczyk

Krystian Dziubak

laureat

XIV Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach
1921-1945. Od Traktatu Ryskiego do Konferencji Poczdamskiej

Lublin - marzec 2009

Teresa Polak

Gimnazjum

III

Gimnazjada - Mistrzostwa Powiatu Ryckiego
klasyfikacja końcowa

rok szkolny
2007/2008

Antoni Całka
Tomasz Łukasiak
Grzegorz Zalech

Drużyna dziewcząt

III

Mistrzostwa Rejonu
w piłce nożnej dziewcząt
Gimnazjada 2008

Niedźwiada maj 2008

Antoni Całka
Tomasz Łukasiak
Grzegorz Zalech

Drużyna chłopców

II

Eliminacje Powiatowe
w piłce nożnej chłopców
Gimnazjada

Ryki maj 2008

Antoni Całka
Tomasz Łukasiak
Grzegorz Zalech

Drużyna dziewcząt

I

Eliminacje Powiatowe
w piłce nożnej dziewcząt
Gimnazjada

Leopoldów maj 2008

Antoni Całka
Tomasz Łukasiak
Grzegorz Zalech

Krystian Dziubak

II

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
"Młodzież zapobiega pożarom"
Ryki - marzec 2008

Marek Cąkała

Drużyna chłopców

II

Eliminacje Powiatowe
w Drużynowym Tenisie Stołowym
Gimnazjada

Bobrowniki luty 2008

Antoni Całka
Tomasz Łukasiak
Grzegorz Zalech

Drużyna chłopców

IV

Mistrzostwa Rejonu
w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
Gimnazjada 2007/2008

Puławy luty 2008

Antoni Całka
Tomasz Łukasiak
Grzegorz Zalech

Łukasz Beczek

laureat

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach
1867-1922

2006/2007

Teresa Polak

Michał Komorek

laureat

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach
1867-1922

2006/2007

Teresa Polak

Milena Rosła

I

II Powiatowy Przegląd Anglojęzycznych Kolęd
i Piosenek Świątecznych

Sobieszyn - 2007

Anna Dębek

Mateusz Kania

laureat

II Powiatowy Konkurs
Języka Angielskiego

Ryki - grudzień 2007

Anna Dębek

Krystian Dziubak

III

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
"Młodzież zapobiega pożarom"

Ryki - marzec 2007

Marek Cąkała

Drużyna

II

Eliminacje Powiatowe
w Piłce Nożnej w kat. chłopców
"Gimnazjada"

Stężyca - kwiecień 2007

Grzegorz Zalech

Drużyna

II

Eliminacje Powiatowe
w Piłce Nożnej w kat. dziewcząt
"Gimnazjada"

Stężyca - kwiecień 2007

Tomasz Łukasiak

Kulik Anna

laureat

Konkurs poezji i prozy religijnej
II PARAFIADA DIECEZJI SIEDLECKIEJ
"RYKI 2007"

Ryki - maj 2007

Mariola Mróz

Damian Grudniak

laureat

Konkurs poezji i prozy religijnej
II PARAFIADA DIECEZJI SIEDLECKIEJ
"RYKI 2007"

Ryki - maj 2007

Mariola Mróz

Magdalena Beczek

II

III Konkurs Ortograficzny "Dyktando 2007"
III Gimnazjada w Zespole Szkół
im. Wł. Tatarkiewicza

Radoryż Smolany - maj 2007

Mariola Mróz

Magdalena Beczek

II

I Konkurs Dziennikarski
"Redaktor Uczeń"
III Gimnazjada w Zespole Szkół
im. Wł. Tatarkiewicza

Radoryż Smolany - maj 2007

Mariola Mróz

Mateusz Kania

III

III Konkurs Ortograficzny "Dyktando 2007"
III Gimnazjada
w Zespole Szkół
im. Wł. Tatarkiewicza

Radoryż Smolany - maj 2007

Mariola Mróz

Drużyna

III

w Turnieju piłki
siatkowej-plażowej
III Gimnazjada
w Zespole Szkół im. Wł. Tatarkiewicza
Radoryż Smolany - maj 2007

Grzegorz Zalech

Magdalena Beczek

laureat

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach
1768-1864

2006/2007

Teresa Polak

Sławomir Gnyszka

laureat

Olimpiada z historii
2001/02

Teresa Polak

Mariusz Kania

laureat

Olimpiada z informatyki
2001/02

Marek Cąkała

UKS "Orzeł"

III

Piłka nożna
Ryki - 2001

Grzegorz Zalech

Gimnazjum -drużyna

III

I Parafiada Dekanatu Ryckiego Piłka nożna
Ryki - 2002

Grzegorz Zalech
Tomasz Łukasiak

Gimnazjum -drużyna

II

Sztafetowe Biegi Przełajowe
Ryki 2000

Grzegorz Zalech
Tomasz Łukasiak

Gimnazjum -drużyna

II

Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego
Ryki - 2003

Grzegorz Zalech
Tomasz Łukasiak

Gimnazjum -drużyna

II

Mistrzostwa Powiatu - Piłka Siatkowa
Ryki 2003

Tomasz Łukasiak

Gimnazjum -drużyna

II

Mistrzostwa Powiatu - Piłka Siatkowa - chłopcy
Ryki 2003

Tomasz Łukasiak

Gimnazjum -drużyna

II

Mistrzostwa Powiatu - Piłka Siatkowa - dziewczęta
Ryki 2003

Grzegorz Zalech
Tomasz Łukasiak

Gimnazjum -drużyna

III

Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego
Bobrowniki 2004

Zalech Grzegorz

Gimnazjum -drużyna

III

Powiatowe Biegi Przełajowe - chłopcy
Ryki 2004

Grzegorz Zalech
Tomasz Łukasiak

Damian Grudniak

I

Konkurs recytatorski
POEZJI I PROZY RELIGIJNEJ
Stężyca - 2004

Mariola Mróz

Gimnazjum -drużyna

III

Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego
Bobrowniki 2005

Grzegorz Zalech

Gimnazjum -drużyna

III

Halowa Piłka Nożna
Dęblin 2005

Tomasz Łukasiak

Gruza Paweł

I

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
Ryki - 2005

Marek Cąkała

drużyna
chłopcy

II

Mistrzostwa Powiatu Ryckiego w Bandmintonie
Nowodwór - 2005

Tomasz Łukasiak
Grzegorz Zalech

drużyna

III

XVII Edycja Alertu Ekologiczno-Zdrowotnego
Ryki - 2005

Anna Dębek
Kazimiera Kania

Olga Rodak

laureat

Konkurs
Krasomówczy
Lublin - 2005

Mariola Mróz

Damian Grudniak

laureat

Konkurs recytatorski
POEZJI I PROZY RELIGIJNEJ
Stężyca - 2005

Mariola Mróz

Anna Kulik

II

II Powiatowy Konkurs recytatorski
POEZJI I PROZY RELIGIJNEJ
Stężyca - 2005

Mariola Mróz

Damian Grudniak

III

Konkurs recytatorski
POEZJI I PROZY LUDOWEJ
Stężyca - 2005

Mariola Mróz

Magdalena Beczek

laureat

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
LOSY ŻOŁNIERZY I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1531-1683 OD OBERTYNA DO WIEDNA
Lublin - 2006

Teresa Polak

Damian Grudniak

laureat

XXV
MAŁY KONKURS RECYTATORSKI
Ryki - 2006

Mariola Mróz

drużyna
chłopcy

II

Eliminacje Powiatowe
w Piłce Siatkowej
Nowodwór - 2006

Tomasz Łukasiak
Grzegorz Zalech

drużyna
chłopcy

III

Eliminacje Powiatowe
w Koszykówce
Ryki - 2006

Tomasz Łukasiak
Grzegorz Zalech

drużyna
dziewczęta

III

Eliminacje Powiatowe
w Piłce Nożnej "5"
Stężyca - 2006

Tomasz Łukasiak
Grzegorz Zalech

 

 

Imieniny

Zegar

Kalendarium

Wrzesień 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30