Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w Kłoczewie Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w Kłoczewie

Szkoła Podstawowa

Czcionka:


KONKURSY MIĘDZYNARODOWY

nazwisko i imię ucznia

miejsce

nazwa olimpiady lub konkursu

nauczyciel

 Konrad Łysiak

wyróżnienie

Konkurs matematyczny

 Genowefa Koźlak

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

nazwisko i imię ucznia

miejsce

nazwa olimpiady lub konkursu

nauczyciel

 Monika Chruślińska

12

Ogólnopolska Olimpiada
OLIMPUS Przyroda kl. 4
maj 2008

 Hanna Cąkała

 Maricn Kuźma

13

Ogólnopolska Olimpiada
OLIMPUS Przyroda kl. 4
maj 2008

 Hanna Cąkała

 Barosz Koryś

15

Ogólnopolska Olimpiada
OLIMPUS Przyroda kl. 4
maj 2008

 Hanna Cąkała

 Karol Woźniak

Laureat
9

Ogólnopolska Olimpiada
OLIMPUS Przyroda kl. 5
maj 2008

 Hanna Cąkała

 Przemysław Gnyszka

14

Ogólnopolska Olimpiada
OLIMPUS Przyroda kl. 6
maj 2008

 Hanna Cąkała

 

SZCZEBEL WOJEWÓDZKI

 imię i nazwisko ucznia

miejsce

nazwa olimpiady lub konkursu

nauczyciel

Szymon Beczek laureat

XXII Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego "LOSY ŻOŁNIERZY I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1768-1864. Od Konederacji Barskiej do Powstania Styczniowego za Wolność Waszą i Naszą"

Lublin  - luty 2017

Agnieszka Pułtorak

 Klaudia Kwas

udział

Konkurs Przyrodniczy
Lublin - grudzień 2013

 Hanna Cąkała

 Kamila Głodek
 Anita Szymańska

IV

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt
do lat 11

Kocudza - luty 2007

 Leszek Szymański

 Teatr
 "RAZ, DWA, TRZY"

Laureat

Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych
i Młodzieżowych
Festiwal Najciekawszych Widowisk

Zamość - kwiecień 2007

 Szyszko Małgorzata

 drużyna

finalista


Konkurs Wiedzy Prewencyjnej
JESTEM BEZPIECZNY
Lublin - czerwiec 2005

 Zofia Łubianka

 drużyna

finalista

Turniej BRD
Opole Lubelskie - maj 2005

 Zofia Łubianka

 Diana Jędrych

finalista

Wojewódzki Koncert Laureatów XXIV Małego Konkursu Recytotarskiego
Lublin 2005

 Elżbieta Fałdyga

 drużyna

finalista


Konkurs Wiedzy Prewencyjnej
JESTEM BEZPIECZNY
Lublin - czerwiec 2004

 Zofia Łubianka

 Konopka Aleksander

finalista

Olimpiada z języka polskiego
Lublin 2003

 Mariola Mróz

 Kania Bartosz

finalista

Olimpiada z matematyki
Lublin 2002

 Teresa Ośmiałowska

 Konopka Małgorzata

finalista

Olimpiada z ekologii
Siedlce -1998

 Hanna Cąkała

 Pleskot Sylwia

finalista

Olimpiada z ekologii
Siedlce -1998

 Hanna Cąkała

 Madej Paweł

finalista

Olimpiada z języka polskiego-
Siedlce - 1996

 Czesława Zalech

 Kieliszek Magdalena

laureat III

Olimpiada z biologii
Siedlce - 1995

 Hanna Cąkała

 Kostyra Mariola

finalista

Olimpiada z ekologii
Siedlce -1994

 Hanna Cąkała

 Wójcik Anna

laureat VI

Olimpiada z ekologii
Siedlce 1994

 Hanna Cąkała

 Wójcik Anna

finalista

Olimpiada z biologii
Siedlce 1994

 Hanna Cąkała

 Czasak Krzysztof

II

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach -
Miętne - 1986

 Andrzej Głodek

 

 

SZCZEBEL OKRĘGOWY

 imię i nazwisko ucznia

miejsce

nazwa olimpiady lub konkursu

nauczyciel

 Klaudia Kwas

laureat

Konkurs Przyrodniczy
Puławy - grudzień 2013

Hanna Cąkała

 Alicja Koszara

udział

Konkurs Przyrodniczy
Puławy - grudzień 2013

 Hanna Cąkała

 Karol Cegiełka

udział

Konkurs Matematyczny
Puławy - grudzień 2013

 Zofia Łubianka

 Klaudia Kwas

udział

Konkurs Historyczny
Puławy - grudzień 2013

 Agnieszka Nowaczyk

 Maria Woźniak

udział

Konkurs
Losy i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922
grudzień 2013

 Agnieszka Nowaczyk

 Klaudia Kwas

udział

Konkurs
Losy i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922
grudzień 2013

 Agnieszka Nowaczyk

 Anna Kania

udział

Konkurs
Losy i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922
grudzień 2013

 Agnieszka Nowaczyk

 Kamila Głodek
 Anita Szymańska

III

Drużynowe Mistrzostwa
Rejonu Lubartowskiego
w tenisie stołowym dziewcząt
w kategorii 1996 i mł.

Niedźwiada - luty 2007

 Leszek Szymański

 drużyna

IV

Turniej BRD
Lubartów - 2002

 Marek Cąkała

 

SZCZEBEL POWIATOWY

nazwisko i imię ucznia - drużyna

miejsce

zawody - dyscyplina - miejscowość

nauczyciel

 Luiza Rodak
 Weronika Piecek
 Emilia Mućka
 Wiktoria Kornas
 Klaudia Celej
 Emilia Mróz
 Weronika Mróz
 Julia Jakubiec
 Zofia Kania
 Marta Sadrzak
 Julia Sadurska
 Urszula Szafrańska

I

Mini piłka ręczna
Stężyca - marzec 2015

 Grzegorz Zalech

 Mateusz Celej
 Mikołaj Filipek
 Łukasz Krupa
 Daniel Szychowski
 Karol Kuden
 Grzegorz Łukasiak
 Marcel Mróz
 Piotr Opieka
 Paweł Opieka
 Artur Wojtasik
 Adam Zaczek
 Jakub Żmuda
 Kacper Żmuda

I

Mini piłka ręczna
Stężyca - marzec 2015

 Grzegorz Zalech

 Marlena Celej
 Klaudia Celej
 Mateusz Celej
 Opieka Paweł

II

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Dęblin - kwiecień 2014

 Marek Cąkała

 Marlena Celej
 Piotr Filipek
 Norbert Żmuda

II

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Kłoczew - kwiecień 2013

 Marek Cąkała

 Dawid Szymański

udział

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"
Ryki - kwiecień 2013

 Marek Cąkała

 Kamila Seroczyńska

I

Eliminacje Powiatowe Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej
i Młodzieżowej ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK

kwiecień 2008

 Genowefa Koźlak

 Kamila Seroczyńska

I

II Powiatowy Przegląd Anglojęzycznych Kolęd i Piosenek Świątecznych
Sobieszyn - 2007

 Joanna Domańska

 Klaudia Cybulska

II

II Powiatowy Przegląd Anglojęzycznych Kolęd i Piosenek Świątecznych
Sobieszyn - 2007

 Joanna Domańska

 Diana Jędrych
 Katarzyna Dębek

II

II Powiatowy Przegląd Anglojęzycznych Kolęd i Piosenek Świątecznych
Sobieszyn - 2007

 Joanna Domańska

 Diana Jędrych

I

II Powiatowy Konkurs
Języka Angielskiego

Ryki - grudzień 2007

 Joanna Domańska

 Przemysław Gnyszka

laureat

II Powiatowy Konkurs
Języka Angielskiego

Ryki - grudzień 2007

 Joanna Domańska

 Kamila Seroczyńska

laureat

III Powiatowy Przegląd
Piosenki Religijnej
"Kto śpiewa ten dwa razy się modli"

Ryki - listopad 2007

 Genowefa Koźlak

 Kasperska Kinga

III

Konkurs recytatorski
POEZJI I PROZY RELIGIJNEJ

Stężyca - 2006

 Marta Piecek

 Kamila Głodek
 Anita Szymańska

II

Eliminacje Powiatowe
w Drużynowym Tenisie Stołowym
w kat. wiek. kl. I-IV dziewcząt
"Igrzyska Młodzieży"

Gózd - styczeń 2007

 Leszek Szymański

 Seroczyńska Marlena

I

Konkurs plastyczny LAS JESIENIĄ
Garwolin - 2007

 Hanna Cąkała

 Kamila Głodek

III

Eliminacje Powiatowe
VII Wojewódzkiej Olimpiady
o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego w tenisie stołowym

w kat. dziewcząt kl. I-IV Nowodwór - marzec 2007

 Leszek Szymański

 Drużyna

II

Eliminacje Powiatowe
w Mini Siatkówce "3"
w kat. dziewcząt
"Igrzyska Młodzieży"

Rokitnia Nowa - marzec 2007

 Leszek Szymański

 Teatr
 "RAZ, DWA, TRZY"

I

Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych
i Młodzieżowych Festiwal Najciekawszych Widowisk

Ryki - kwiecień 2007

 Małgorzata Szyszko

 Drużyna

I

VII Powiatowy Konkurs
Wiedzy Prewencyjnej
JESTEM BEZPIECZNY

Ryki - marzec 2007

 Zofia Łubianka

 Krystian Dziubak

I

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
Ryki 2006

 Zofia Łubianka

 drużyna

I


Konkurs Wiedzy Prewencyjnej
JESTEM BEZPIECZNY
Ryki - 2005

 Zofia Łubianka

 drużyna

I

Turniej BRD
Białki 2005

 Zofia Łubianka

 chłopcy

III

Halowa Piłka Nożna - Dęblin 2005

 Leszek Szymański

 dziewczęta

III

Mini Piłka Koszykowa
Dęblin 2005

 Leszek Szymański

 drużyna

I

Konkurs Wiedzy Prewencyjnej
JESTEM BEZPIECZNY
Ryki - 2004

 Zofia Łubianka

 dziewczęta

III

Biegi Przełajowe
Ryki 2004

 Leszek Szymański

 drużyna

III

Mini Piłka Nożna "5"
Białki Dolne 2003

 Leszek Szymański

 drużyna

III

Mini Piłka Koszykowa
Dęblin 2004

 Leszek Szymański

 chłopcy

III

Piłka Nożna
Leopoldów 2004

 Leszek Szymański

 chłopcy

II

Mini Siatkówka "2"
Ryki 2003

 Leszek Szymański

 drużyna

I

Turniej BRD
Ryki - 2002

 Marek Cąkała

 drużyna

II

Szachy
Garwolin - 1990

 Andrzej Głodek

 Beczek Robert

I

Szachy
Garwolin - 1988

 Andrzej Głodek

 Konopka Izabela

III

Szachy
Garwolin - 1986

 Andrzej Głodek

 dziewczęta

III

Piłka siatkowa
Garwolin - 1986

 Zofia Konopka

 dziewczęta

II

Piłka ręczna
Garwolin - 1986

 Zofia Konopka

 dziewczęta

II

Piłka siatkowa
Garwolin - 1985

 Zofia Konopka

 dziewczęta

II

Piłka siatkowa
Garwolin - 1981

 Zofia Konopka

 dziewczęta

I

Piłka ręczna
Ryki -1973/74

 Zofia Konopka

 dziewczęta

I

Piłka ręczna
Ryki - 1969

 Zofia Konopka

 

 

Imieniny

Zegar

Kalendarium

Wrzesień 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30