Zawody w piłkę ręczną dziewcząt

Utworzono dnia 08.10.2015

Dnia 2 października 2015 roku odbyły się zawody dziewcząt z gimnazjum w piłkę ręczną. Mecze rozgrywały się na Orliku przy Zespole Szkół w Goździe. W turnieju wzięły udział także dziewczyny   z kłoczewskiego gimnazjum w składzie: Maria Woźniak, Patrycja Sycha, Marlena Celej, Marta Woźniak, Rozalia Jaszczuk, Aleksandra Walasek, Paulina Mikusek, Klaudia Celej, Emilia Mróz, Weronika Mróz, Luiza Rodak i Emilia Mućka. Oprócz naszej drużyny udział w zawodach brały dziewczęta z Gozda, Czernica i Grabowa Szlacheckiego. Turniej przebiegał w miłej atmosferze, gra toczyła się fair play. Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym". Wyniki meczów naszych dziewcząt były następujące:
Kłoczew  - Czernic     9:0
Kłoczew  -  Gózd     4:2
Kłoczew -  Grabów Szlachecki     14:1.
Dzięki takim wynikom nasze reprezentantki uplasowały się na pierwszym miejscu. Drugie miejsce zajęły dziewczyny z Gozda, trzecie z Czernica,

Materiał: Marlena Celej i Joanna Piecek.kl. II B

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.