XLII Ogólnopolski Turniej BRD

Utworzono dnia 29.04.2019

25 kwietnia 2019 r.,  odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju "Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowego". W turnieju rywalizowały ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych reprezentacje ze szkół z terenu Gminy Kłoczew - z Kłoczewa, Czernica i Gozda . Zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak i gimnazjum w pierwszej konkurencji rozwiązywali test wiadomości z przepisów ruchu drogowego.  W drugiej konkurencji zmierzyli się z torem, na który składało się z sześciu przeszkód.

Wyniki naszych zespołów:

Kategoria  - grupa I (10-12 lat)

1. Szkoła Podstawowa w Kłoczew - (Gruza Amelia, Matera Dominika, Parzyszek Kacper i Piątek Przemysław)

Najlepszy wynik indywidualnie uzyskał - Kacper Parzyszek

Kategoria  - grupa II (VII-VIII SP i III gimnazjum):

1. Szkoła Podstawowa w Kłoczewie - (Matyska Cezary, Majsterek Patryk  i Buczek Cezary)

Najlepszy wynik indywidualnie uzyskał - Cezary Matyska

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Kłoczew -  Zenona Stefanowskiego.

Obie drużyny będą reprezentować Gminę Kłoczew podczas zawodów powiatowych.

Julia Cąkała i Anastazja Jędrych - klasa VIIIa

Utworzono dnia 29.04.2019, 20:40