W Przychodni Zdrowia

Utworzono dnia 25.10.2017

20 października dzieci z klasy 0 a, b  wybrały  się do  Przychodni Zdrowia w Kłoczewie.

Czekała tam na nich pielęgniarka pani Edyta. W ciekawy i przystępny  sposób opowiedziała o swojej pracy zawodowej.

Ponadto dzieci zwiedziły: gabinet zabiegowy, punkt szczepień oraz zapoznały się ze sprzętem medycznym używanym w tych gabinetach. Pielęgniarka chętnie odpowiadała na wszystkie pytania małych gości. Zademonstrowała w jaki sposób mierzymy ciśnienie, i do czego służy elektrokardiogram (EKG). Na pamiątkę wszyscy otrzymali  naklejki „Dzielnego Pacjenta” oraz kolorowanki.

Wychowawczynie: Beata Maszkiewicz, Elżbieta Fałdyga

Utworzono dnia 25.10.2017, 21:25