Szkolny Maraton Filmowy

Utworzono dnia 12.11.2015

W nocy z 6 na 7 listopada odbył się szkolny maraton filmowy. W tym przedsięwzęciu wzięło udział około 50 uczniów z naszej szkoły. O godzinie 19.00 wszyscy stawiliśmy się w szkole aby rozpocząć maraton. Każdy na sali gimnastycznej ułożył sobie swoje miejsce do spania, potem po kilku ogłoszeniach opiekunów rozpoczęliśmy naszą noc filmową. Pierwszym filmem jaki obejrzeliśmy był dramat ,,Ośmioklasiści nie płaczą”, potem obejrzeliśmy ,,Jurassic World”. Potem przyszedł czas na horror po tytułem „Nieodebrane połączenie”. Następnie na odstresowanie horroru obejrzeliśmy komedię. Kolejny film to ,,Na skraju jutra” z gatunku fantastyki naukowej. Ostatnią rzeczą jaką obejrzeliśmy był ,,San Andreas” czyli film katastroficzny. Potem zjedliśmy śniadanie i po podziękowaniu organizatorom udaliśmy się do swoich domów.

Materiał: Aleksandra Walasek i Marta Woźniak kl. II B

Szkolny Maraton Filmowy

Utworzono dnia 12.11.2015, 12:23

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.