Konkurs Wiedzy Prewencyjnej Jestem Bezpieczny

Utworzono dnia 09.05.2017

W dniu 08 maja 2017 r. odbył się finał gminnego Konkursu Wiedzy Prewencyjnej "Jestem Bezpieczny”. Konkurs cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród uczniów Szkół Podstawowych gminy Kłoczew. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach, z jakimi młodzi ludzie mogą spotkać się w swym codziennym życiu, rozwijanie postaw umożliwiających unikanie, zapobieganie i pokonywanie różnych niebezpieczeństw. Dziękujemy Panu Zenonowi Stefanowskiemu Wójtowi Gminy Kłoczew za ufundowanie ciekawych nagród dla wyróżnionych drużyn oraz dzielnicowym: asp. Robertowi Tarce i sierż.szt. Pawłowi Kornasowi za pomoc merytoryczną i prowadzenie konkursu.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Kłoczewie (Julia Cąkała, Antoni Kasprzak, Michał Piecek).

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Goździe (Marta Markiewicz, Natalia Smolik, Wiktoria Długoszek)

III miejsce Szkoła Podstawowa w Czernicu (Sebastian Kryczka, Kacper Jędrych, Jakub Stachurski). Zwycięska drużyna będzie reprezentować Gminę w powiatowym etapie konkursu.

Utworzono dnia 09.05.2017, 21:57