KONKURS PLASTYCZNY „PAPIEŻ POLAK - 10 ROCZNICA KANONIZACJI JANA PAWŁA II”

Utworzono dnia 29.04.2024

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

„PAPIEŻ POLAK - 10 ROCZNICA KANONIZACJI
JANA PAWŁA II”

I. Organizator konkursu:

Gminna Biblioteka Publiczna w Kłoczewie

II. Cele konkursu:

1. Pogłębienie wiedzy o życiu, działalności, podróżach oraz pontyfikacie Jana Pawła II.
  2. Poznanie biografii Wielkiego Polaka Jana Pawła II.
  3. Rozwijanie twórczości, kreatywności oraz umiejętności plastycznych wśród dzieci
    i młodzieży z terenu gminy Kłoczew.
  4. Alternatywna forma spędzania czasu wolnego.

III. Zasady uczestnictwa w konkursie:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży uczęszczających do szkół oraz osób z terenu gminy Kłoczew.
  2. Uczestnik Konkursu samodzielnie wykonuje jedną pracę nawiązującą do tematu (np. życia, podróży, spędzania czasu wolnego, modlitwy, choroby) Jana Pawła II.
  3. Technika wykonania pracy dowolna (z wyjątkiem form przestrzennych!).
  4. Format pracy: A3
  5. Kategorie wiekowe:

- przedszkole - klasy 0

- klasy I - IV

- klasy V-VIII

6. Termin składania prac 14 maja 2024 r.

7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na zakończenie Tygodnia Bibliotek tj. 15 maja br.

8. Prace należy dostarczyć do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury w Kłoczewie, ul. Klonowa 2.

9. Każdą pracę należy podpisać następującymi danymi: imię i nazwisko autora, kategoria wiekowa, nazwa szkoły.

10. Do pracy należy dołączyć wypełnione oświadczenie RODO.

IV. Przebieg konkursu:

1. Prace oceniać będzie Komisja powołana przez Organizatora konkursu.
  2. Komisja oceniać będzie:

- zgodność z tematem konkursu

- estetykę wykonania

- pomysłowość

- samodzielność wykonania pracy

V. Postanowienia końcowe:

a) Organizatorzy zastrzegają sobie prawo ostatecznej interpretacji Regulaminu.

b) Wszystkie informacje na temat Konkursu można uzyskać na stronie Gminnego Ośrodka Kultury
w Kłoczewie - www.gok-kloczew.pl oraz w siedzibie GOK Kłoczew, ul. Klonowa 2 tel. 25 75 11 685 / 601 157 072.

VI. Klauzula informacyjna:

1. Administratorem danych osobowych osób biorących udział w konkursie jest Gminny Ośrodek Kultury
z siedzibą w Kłoczewie przy ul. Klonowa 2.

2. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, można się kontaktować
z Inspektorem Ochrony Danych (IOD) za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: iod@contract-group.pl

3. Dane osobowe, będą przetwarzane w celu organizacji, przeprowadzenia i promocji Konkursu.

4. Podstawą prawną przetwarzania danych będzie art. 6 ust. 1 lit. e.

5. Dane osobowe uczestników i laureatów konkursu lub przedstawicieli laureatów konkursu oraz osób odbierających nagrody mogą być przekazane fundatorom nagród w celu dopełnienia wymogów formalnych związanych z otrzymaniem nagród i/lub usługodawcom pocztowym w celu dostarczenia nagrody.

6. Dane osobowe zbierane są również na podstawie wyrażonej zgody, zgodnie z art. 6 ust.1 lit a RODO na potrzeby organizacji i przeprowadzenia konkursu oraz opublikowania informacji o laureatach konkursu.

7. Dane osobowe przechowywane będą zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 14 lipca 1983 roku
o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach – przez czas określony w tych przepisach.

8. Osobie, której dane osobowe dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

9. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (na adres Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). 10. Osoba, której dane osobowe dotyczą ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody tej osoby przed jej cofnięciem.

11. Administrator nie przetwarza danych osobowych uczestników konkursu w sposób zautomatyzowany. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału
w konkursie.

ZAŁĄCZNIKI:

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.