Flora powiatu w kadrze - projekt

Utworzono dnia 04.12.2016

Dnia 1 grudnia 2016 r. uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyli w projekcie Flora powiatu w kadrze. Zajęcia odbyły się w Centrum Ogrodniczym Daglezja w Rykach.

Temat projektu - Oznaczanie i fotografowanie roślin. W pierwszej części zajęć prowadzący pan Michał Sokołowski ciekawie opowiadał o tajnikach fotografowania. Pokazał też prezentacje ze zdjęciami swego autorstwa,

W drugiej części zajęć zwiedziliśmy ogród pokazowy i mieliśmy możliwość robienia zdjęć. W ogrodzie rośnie mnóstwo roślin.

Każdy uczestnik projektu otrzymał instrukcję poprawnego fotografowania.

Podczas pobytu na warsztatach fotograficznych o nasze bezpieczeństwo dbały pani Beata Seroczyńska i Hanna Cąkała.

Julia Cąkała i Anastazja Jędrych kl. VI a

Utworzono dnia 04.12.2016, 21:24