,,Emma i czarny jaguar’’

Utworzono dnia 28.03.2024

,,Emma i czarny jaguar’’ to opowieść o problemach współczesnego świata. Główna bohaterka, nastoletnia uczennica, która przyzwyczaiła się do życia w wielkim mieście, odkrywa, że amazońskiej puszczy zagrażają okrutni handlarze zwierząt. Pewnego dnia zdeterminowana powraca do krainy dzieciństwa, by ratować swojego przyjaciela-którym jest jaguar. Pomaga jej w tym przebojowa pani Ajna-nauczycielka biologii.

Film ma wiele wątków, które potrafią rozbawić.

Uczniowie klas piątych mieli okazję się o tym przekonać oglądając film w Kinie Renesans, w Rykach.

Karolina Gugała

Beata Maszkiewicz