CZWARTOKLASIŚCI WITAJĄ SZKOŁĘ!

Utworzono dnia 09.09.2019

2 września uczniowie klasy czwartej powitali nowy rok szkolny. Jest to dla nich szczególny czas, kiedy trzeba podjąć nowe wyzwania i stawić czoła wielu nowym przedmiotom.

Uczniowie klasy IV a po Mszy Św. i uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w hali sportowej, udali się do sali nr 7, by spotkać się z wychowawcą. Czwartoklasiści zapoznali się z wychowawcą, przedstawili swe imiona i złożyli postanowienia.

Każdy na okolicznościowej gazetce przyczepił swoje imię i nazwisko, przyrzekając, że będzie pracował jak pszczółka, by stać się mądrym jak sowa.

Wszystkim uczniom życzymy samych przyjemności ze spotkania z wiedzą i wytrwałości w pokonywaniu nowych trudności.

Utworzono dnia 09.09.2019, 15:18