Akademia z okazji 97 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Utworzono dnia 12.11.2015

Dnia 9 listopada o godzinie 12.05 w naszej szkole odbyła się akademia z okazji dnia 11 listopada. Rozpoczęliśmy ją tradycyjnie wprowadzeniem szkolnego sztandaru. Mogliśmy obejrzeć przygotowany przez uczniów program artystyczny, w którym nie zabrakło wielu pieśni patriotycznych, takich jak „Rota” czy „Legiony” i wierszy, w których wychwalano naszą ojczyznę. Ponad to przez uczennice klasy 2b wykonały solowo piosenki, które jeszcze bardziej wprowadziły nas w nastrój tego dnia. Joanna Piecek zaśpiewała utwór pt. „Biały krzyż”, a Marlena Celej ,,Moja ojczyzna” Oczywiście obowiązkowo odśpiewaliśmy hymn państwowy. Cała uroczystość zakończyła się przemówieniem Pana Dyrektora Antoniego Całki, który podkreślił powagę tego dnia i wspomniał bohaterów którzy walczyli o naszą ojczyznę.

Materiał: Aleksandra Walasek i Marta Woźniak kl. II B

97 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Utworzono dnia 09.11.2015, 13:39

Foto - Antoni Całka

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.