A może przeczytacie nasz komiks?

Utworzono dnia 14.02.2020

Jednym z działań polonistycznych jest upowszechnianie czytelnictwa. Uczniowie klasy IV a w ramach zajęć języka polskiego i zajęć pozalekcyjnych przez miesiąc realizowali projekt ,,Jesteśmy autorami komiksu".

Zadaniem każdego dziecka było wypożyczenie z biblioteki szkolnej książki Czesława Janczarskiego ,,Miś Uszatek". Codziennie dzieci przekazywały sobie książkę, by w domu przeczytać kolejne opowiadanie i wykonać komiks na jego podstawie.

Kiedy wszyscy poznali przygody misia z klapniętym uszkiem, powstała wystawa prac. Koledzy z innych klas mogli podziwiać zdolności plastyczne kolegów oraz poznać przygody Uszatka.

Wystawa cieszyła się dużą popularnością.

Utworzono dnia 14.02.2020, 08:11