Zabawa choinkowa

Utworzono dnia 15.02.2018

W dniu 13 lutego 2018 roku w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Była ona podzielona na dwie części: pierwszą do godziny 13.00 dla młodszych klas oraz drugą do godziny 19.00 dla starszych uczniów. Cała dyskoteka odbywała się pod czujnym okiem nauczycieli i rodziców. Część muzyczną poprowadził zespół „Largo”. W międzyczasie prowadzone były różnorodne konkursy, takie jak klasowe śpiewanie piosenek, zgniatanie balonów oraz „krzesełka”. Ich uczestnicy nagradzani byli słodkimi upominkami.  Wybrano także króla i królową balu. W szkole podstawowej byli to Antoni Kasprzak i Alicja Celej, w gimnazjum zaś Kacper Żmuda oraz Martyna Rodak. Parkiet nieustannie był przepełniony, a do zabawy włączyli się także niektórzy z nauczycieli oraz rodziców. Wszyscy bawili się aż do utraty sił.

Dominika Popiołek -  klasa 2 a