XL Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" - eliminacje gminne

Utworzono dnia 14.03.2017

13 marca 2017 r. w naszej szkole odbyły  się eliminacje gminne czterdziestej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  „Młodzież Zapobiega Pożarom”.  Uczniowie wypełniali test jednokrotnego wyboru z pytaniami z zakresu przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożarów i wiedzy ogólnej na temat techniki pożarowej. W eliminacjach wzięłi udział  uczniowie szkół podstawowych i  gimnazjum.

Wyniki naszych uczniów:

W I grupie wiekowej (szkoły podstawowe - 18 uczniów):

1. Cąkała Julia        15 pkt.
  2. Lipiec Damian    14 pkt.

4. Filipek Diana

W II grupie wiekowej (gimnazja - 9 uczniów):

1. Mućka Emilia    11 pkt.

4. Matyska Cezary

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Kłoczew. Dwoje pierwszych zawodników z każdej grupy przechodzi do etapu eliminacji powiatowych. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w eliminacjach na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.

Marek Cąkała

Utworzono dnia 14.03.2017, 09:57

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.