Wycieczka lotnicza - Gdańsk, Sopot, Gdynia

Utworzono dnia 17.12.2016

13 grudnia 2016 roku odbyła się wycieczka do trójmiasta organizowana przez księdza Pawła Smarza. Opiekunowie również odegrali bardzo ważną rolę, gdyż bez nich nie moglibyśmy wyruszyć w trasę.

Z Kłoczewa wyjechaliśmy o godzinie 3:40 nad ranem. Następnie dotarliśmy na Lotnisko Chopina w Warszawie. Przeprawiliśmy się przez wszystkie konieczne do załatwienia przed wylotem sprawy. W mgnieniu oka dotarliśmy do Gdańska. Tam czekała już na nas pani przewodnik. Ruszyliśmy wspaniale zaplanowaną trasą. Zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc, które trzeba koniecznie zobaczyć będąc w tym mieście. Następnie SKM-ką dotarliśmy do Sopotu. Szybkim krokiem ruszyliśmy na Molo. Widoki były naprawdę niesamowite, a nad naszymi głowami latały tysiące mew. Wróciliśmy na stację i tym sposobem trafiliśmy do Gdyni. Tam zobaczyliśmy wiele jachtów, a później poszliśmy na plażę. Wyczerpani i na skraju wytrzymałości wróciliśmy do Gdańska na lotnisko. Lot znów minął w mgnieniu oka. Widok na Warszawę nocą urzekł większość z nas. Przeżycia będą niezapomniane. Tyle atrakcji jednego dnia! Wielu z nas po raz pierwszy leciało samolotem, więc ten dzień był w 100% wyjątkowy.

Organizator wycieczki - ks. Paweł Smarz. Opiekunowie: Katarzyna Marciszka i Marek Cąkała

Emila Mućka i Dominika Popiołek - klasa I a

Utworzono dnia 17.12.2016, 19:31