Witaj Szkoło!

Utworzono dnia 05.09.2017

Po dwóch miesiącach zabawy, radości i swawoli 4 września szkoła znów zaczęła tętnić życiem. Rozpoczął się nowy rok szkolny.

Po Mszy Świętej uczniowie, rodzice, zaproszeni goście, dyrekcja szkoły, nauczyciele i wychowawcy spotkali się w hali sportowej, by uroczyście powitać szkolne mury. Prowadzącymi uroczystość byli uczniowie klasy II a gimnazjum- Emilia Mućka i Jakub Wojtaś. Przywitali zebranych, życząc wszystkim- uczniom, dyrekcji i nauczycielom-  wielu sukcesów oraz wytrwałości w realizacji planów i marzeń.

Uczniowie zwrócili uwagę kolegów na konieczność pomnażania talentów, rozwijanie swych pasji i zainteresowań.

Wierszem i piosenką gimnazjaliści pożegnali  wakacje i powitali nowy rok szkolny. Recytatorzy przypomnieli zebranym o wrześniu 1939 roku, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako czas walki o Ojczyznę.

Po oficjalnym otwarciu roku szkolnego uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na spotkania organizacyjne.

Utworzono dnia 05.09.2017, 11:18