VI Turniej Grand Prix LZS w tenisie stołowym - Kłoczew 2017

Utworzono dnia 05.10.2017

Dnia 30.09.2017 r. w Kłoczewie rozegrano VI Turniej  Grand Prix LZS w tenisie stołowym. Turniej rozgrywano w pięknej dużej Hali Sportowej na 9 stołach. Otwarcia zawodów dokonali: Dyrektor Zespołu Szkół Polskich Noblistów w Kłoczewie Pan Antoni Całka wraz z sędzią głównym zawodów Leonem Filipkiem. Gorący posiłek, dyplomy  ufundował Wójt Gminy w Kłoczewie oraz Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Lublinie. Podziękowania dla Pana Tomasza Łukasiaka nauczyciela wychowania fizycznego w Kłoczewie za włożoną pracę przy organizacji turnieju. W VI turnieju po raz pierwszy wystąpili zawodnicy nowego Klubu – Miejskiego Klubu Sportowego - Stowarzyszenie Tenisa Stołowego w Lubartowie: Mariusz Baranowski i Marek Wierzbicki. Najliczniejszą i najsilniej obsadzoną kategorią w turnieju była kategoria seniorów - zwyciężył Marcin Grzyb (Błękitni Leopoldów) przed Mariuszem Baranowskim (MKS Lubartów) oraz przed Piotrem Bocianem (MOW Puławy), Markiem Ziębą (Optima Lublin), Filipem Pawelec (Sygnał Lublin).

Antoni Całka

Utworzono dnia 05.10.2017, 23:22

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.