Szkolnego Koło Caritas

Utworzono dnia 02.11.2018

23 października 2018 roku był niewątpliwie dniem szczególnym dla naszej szkoły - na ręce dyrektora Pana Antoniego Całki został złożony akt powołania Szkolnego Koła Caritas.

W tym wyjątkowym czasie nie mogło zabraknąć akademii: recytowano wiersze i  śpiewano piosenki. Za patrona uroczystości obraliśmy wielkiego Polaka i przyjaciela dzieci - Jana Pawła II, a hasło, które nam towarzyszyło, brzmiało - "Świadek Miłosierdzia". Na zakończenie akademii każdy członek Szkolnego Koła Caritas otrzymał legitymację, oficjalnie potwierdzającą jego członkostwo.

Za przybycie, przeczytanie aktu powołania Szkolnego Koła Caritas i wręczenie legitymacji dziękujemy księdzu dyrektorowi diecezji siedleckiej Caritas, Markowi Bieńkowskiemu. Podziękowania kierujemy również w stronę organizatorów akademii ks. Rafała Pzeździaka, Pani Katarzynie Marciszce i Pani Renacie Miłosz.

Julia Cąkała i Anastazja Jędrych - klasa VIIIa

Utworzono dnia 02.11.2018, 09:14