SUKCES SZÓSTOKLASISTY I UDZIAŁ W GALI

Utworzono dnia 12.05.2017

Uczeń klasy VIa Szkoły Podstawowej Zespole Szkół w Kłoczewie Szymon Beczek został laureatem etapu wojewódzkiego ogólnopolskiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego - za wolność  Waszą i Naszą", stąd też 11.05.2017r. wziął udział w uroczystej gali podsumowującej konkursy przedmiotowe i tematyczne organizowane przez Lubelskie Kuratorium Oświaty w roku szkolnym 2016/17 jaka miała miejsce na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim .

Szymon z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty - Pani Teresy Misiuk  i  Wojewody Lubelskiego  - Pana Przemysława Czarnka otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę książkową. Pamiątkowe podziękowanie otrzymali również dyrektor szkoły Pan Antoni Całka i nauczyciel l przygotowujący ucznia do konkursu Pani Agnieszka Pułtorak.

Utworzono dnia 14.05.2017, 09:58