Projekt gimnazjalny - Polscy Nobliści

Utworzono dnia 23.03.2017

W dniu 21.03.2017r. w naszej szkole odbyły się uroczystości związane z projektem gimnazjalnym dotyczącym Polskich Noblistów. Każda z klas, zarówno podstawowych jak i gimnazjalnych, musiała przygotować i przedstawić informacje o wylosowanym przez siebie nobliście. Dzięki temu  projektowi mogliśmy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o życiu tych ludzi i poznać ich historię. W przygotowaniach m.in. prezentacji, filmów, przedstawień i wystawek każdej klasie pomagały wychowawczynie. Wszyscy podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie, najdrobniejsze  szczegóły były dopracowane. Każdy z uczniów miał także swój wkład w projekt, ponieważ jego motywem przewodnim była współpraca i wzajemna pomoc.

Emilia Mućka i Dominika Popiołek - klasa I a

Utworzono dnia 23.03.2017, 21:31

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.