PROGRAM EDUKACYJNY ,,DZIAŁAJ z imPETem”

Utworzono dnia 14.02.2020

Nasza szkoła wzięła udział w programie edukacyjnym: ,,Działaj z imPETem”. Koordynatorem programu w szkole była p. Małgorzata Maraszek.

Zgodnie z założeniami programu, w naszej placówce zostały przeprowadzone następujące działania:

- wywiesiliśmy w widocznym miejscu plakaty informacyjne o udziale szkoły w programie

- rozdaliśmy zakładki dotyczące właściwej segregacji odpadów, w tym właściwego postępowania z butelkami PET

- w klasach 4-8 odbyły się  zajęcia edukacyjne dotyczące właściwych zachowań ekologicznych . Do przeprowadzenia zajęć zostały wykorzystane materiały znajdujące się na  otrzymanej od Organizatorów płycie, a także materiały znajdujące się na stronie www.dzialajzimpetem.pl

- w klasach 4-6 odbyła się gra zespołowa - zgodnie z otrzymanym scenariuszem, z wykorzystaniem dostępnych materiałów edukacyjnych.

Za udział w programie nasza szkoła otrzymała dwa pojemniki do zgniatania butelek PET. Dodatkowo uczniowie dostali zakładki edukacyjne i plany lekcji z informacją o właściwej segregacji surowców.

Małgorzata Maraszek

Utworzono dnia 14.02.2020, 18:07

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.