Piłka ręczna - powiatowe zawody

Utworzono dnia 27.02.2017
     23 lutego 2017 roku odbyły się powiatowe zawody w piłkę ręczną dziewcząt gimnazjum. Poziom jest już na wyższym poziomie, lecz i tym razem reprezentacja naszej szkoły okazała się być najlepsza.
Kłoczew 9:2 Grabów Szlachecki
Kłoczew 11:3 Ryki

Drużyna uczestniczyła w turnieju w składzie: Aleksandra Walasek, Marta Woźniak, Marlena Celej, Rozalia Jaszczuk, Wiktoria Kiliszek, Luiza Rodak, Emilia Mućka, Weronika Mróz, Wiktoria Kornas, Zofia Kania

Zaś 24 lutego 2017 roku odbyły się powiatowe zawody w piłkę ręczna mężczyzn gimnazjum. Walka toczyła się o każdą bramkę. Chłopcy z Kłoczewa o resztkach własnych sił wygrali starcia. Emocje sięgały zenitu. Podczas meczu o 1 miejsce na kilka minut przed końcem przegrywali, lecz doprowadzili do remisu, a mecz rozstrzygnięto dogrywką.
Kłoczew 7:1 Grabów Szlachecki
Ryki 9:4 Grabów Szlachecki
Kłoczew 9:9 Ryki
Po dogrywce Kłoczew 16:10 Ryki