Mikołajkowe czytanie

Utworzono dnia 23.12.2016

Mikołajkowe czytanie najmłodszym

6 grudnia uczniowie klasy I a gimnazjum zorganizowali w szkole akcję Mikołajkowe czytanie".

Akcja Mikołajkowe czytanie" polegała na głośnym czytaniu świątecznych  i mikołajkowych opowieści. Prowadzącymi akcję byli uczniowie klasy I a, którzy tego dnia odwiedzili najmłodszych w naszej szkole (przedszkola i klasy 0), by przeczytać im kilka opowieści świątecznych. By stworzyć atmosferę świąt, gimnazjaliści założyli mikołajkowe czapki i inne elementy stroju Mikołaja.

Do akcji włączyli się:

• Jakub Wojtaś i Julia Król, którzy czytali grupie przedszkolnej Biedronki"
  • Dominika Popiołek i Weronika Piecek, które czytały grupie przedszkolnej Smerfy"
  • Małgorzata Kania i Paulina Mąkowska, które czytały grupie 0 b
  • Emilia Mućka i Luiza Rodak, które czytały grupie 0 a

Najmłodsi chętnie słuchali czytanych opowieści, zadawali pytania i wspólnie opowiadali wysłuchane historie. Dla gimnazjalistów była to lekcja promująca czytanie, zachęcająca do sprawiania radości drugiemu człowiekowi.

Utworzono dnia 23.12.2016, 00:58