KONKURS WIEDZY PREWENCYJNEJ ,, JESTEM BEZPIECZNY”

Utworzono dnia 08.05.2018

Dnia 24 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej w Czernicu odbył się finał gminnego Konkursu Wiedzy Prewencyjnej - "Jestem Bezpieczny”. Konkurs cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród uczniów szkół podstawowych gminy Kłoczew. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach, z jakimi młodzi mogą spotkać się w swym codziennym życiu. Nasi uczniowie: Patrycja Polak, Bartłomiej Piecek i Michał Piecek zajęli I miejsce. Nasza drużyna 29 maja będzie reprezentować Gminę w powiatowym etapie konkursu, który odbędzie się w naszej szkole.

Zofia Łubianka

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.