Jak nie czytam, jak czytam!

Utworzono dnia 12.06.2017

Jak nie czytam, jak czytam!

1 czerwca to Dzień Dziecka. Dla grupy uczniów naszej szkoły był to również dzień spotkania z książką.

1 czerwca o godz. 10.00. w całej Polsce odbyła się akcja "Jak nie czytam, jak czytam!", której głównym celem było promowanie czytelnictwa.

Uczniowie klasy II b szkoły podstawowej oraz I a gimnazjum wraz z nauczycielami: p. Małgorzatą Szyszko, p. Mariolą Mróz, p. Beatą Seroczyńską i p. Markiem Cąkałą udali się przed Urząd Gminy w Kłoczewie, by wspólnie z pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury, Gminnej Biblioteki Publicznej oraz członkami Dyskusyjnego Klubu Książki uczestniczyć w plenerowym czytaniu książek.

Każdy uczestnik mógł wybrać dowolną książkę, by wśród zieleni przeczytać kilka stronic.

Utworzono dnia 12.06.2017, 13:31