Innowacja - Angielski z piosenką

Utworzono dnia 17.02.2020

Uczniowie klas pierwszych uczestniczą w innowacji Angielski z piosenką. Tematyką zajęć w lutym jest My body. Pierwszaki śpiewali piosenkę Head, shoulders, knees and toes, oglądali teledysk na stronie internetowej You Tube. Świetnie się bawili pokazując swoje części ciała w coraz szybszym tempie. Niezła gimnastyka! Część plastyczna lekcji polegała na wyobrażeniu sobie potwora i namalowaniu go. Koniecznie z dużą ilością części ciała. Każdy pierwszoklasista opisywał swojego potwora używając poznanego słownictwa i zwrotów. Z pomocą nauczyciela wykonali także wystawę prac. Następnie wkleili tekst piosenki do zeszytów, ocenili ją za pomocą emotikonek.

Katarzyna Zalewska Kiliszek

Utworzono dnia 17.02.2020, 18:37