Dzień Edukacji Narodowej.

Utworzono dnia 20.10.2016
     Dnia 13 października 2016 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Wzięły w niej udział klasy IV-VI, I-III oraz uczniowie należący do szkolnego chóru. Najpierw odbyła się część recytowana, czytana. Nie zabrakło też naszej grupy tanecznej "Akuku". Następnie odbyła się prezentacja multimedialna "Dzieje szkoły", która pokazała historię nauki. Po zakończonej prezentacji odbył się koncert pt.: "Do grającej szafy grosik wrzuć". Zaśpiewane zostały utwory z lat 60-tych i 70-tych, aby nauczyciele mogli poczuć się jak w latach swojej młodości. Zaprezentowane były utwory "Parasolki", "Dwudziestolatki", "Kawiarenki", "Kwiat jednej nocy", "Serduszko puka", "O mnie się nie martw" oraz "Gdy mi ciebie zabraknie", do której foxtrota zatańczyli uczniowie z klasy IA. Po zakończeniu utworów klasa IIIB zatańczyła do piosenki z lat 70-tych. Stroje również były odpowiednio dobrane. Na koniec rozbrzmiały gromkie brawa. Po reakcjach nauczycieli i uczniów można stwierdzić, iż akademia była jedną z lepszych w ostatnim czasie.

Emila Mućka i Dominika Popiołek - klasa I a

Dzień Edukacji Narodowej 2016