Czytamy dla Jana Pawła II...

Utworzono dnia 23.05.2018

98 lat temu - 18 maja 1920 roku- w Wadowicach przyszedł na świat jeden z największych Polaków - Karol Wojtyła.

Od wielu lat uczniowie naszej szkoły organizują spotkania poświęcone temu Człowiekowi, który na trwałe wpisał się w dzieje ludzkości. W tym roku uczniowie klasy II a przygotowali dla swych młodszych kolegów z klas V spotkanie czytelnicze

Celem przedsięwzięcia było zaprezentowanie życia i działalności Karola Wojtyły. Gimnazjaliści czytali kolegom książkę z serii ,,Nazywam się...". Zapoznali kolegów ze szczegółami biografii papieża.Po wysłuchaniu opowieści uczniowie mieli możliwość obejrzenia wystawy poświęconej Janowi Pawłowi II.

Spotkanie miało na celu zapoznanie uczniów z sylwetką Jana Pawła II, zachęcanie do poznawania biografii ludzi wybitnych oraz rozbudzanie dumy z posiadania takiego rodaka.

Utworzono dnia 23.05.2018, 08:07

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.